Aknad.ee - Puuaken OÜ

📍 Aknapaigaldajad – Tallinn

8.2

Aknad.ee - Puuaken OÜ on Tallinnas tegutsev ettevõte, mis pakub professionaalset aknapaigaldust ja hooldust. Paljude klientide tagasiside kohaselt on nende töö kvaliteet kõrge ning nad on tuntud tähtaegadest kinnipidamise poolest. Eriliselt positiivseks peetakse ka nende asjalikku suhtumist ja kiire lahendamist.

Ettevõtte usaldusväärsust kinnitab ka korrektne lähenemine pakkumiste koostamisele ning kiire reageerimine klientide soovidele. Aknapaigaldus, hooldustööd ja tähtaegne teostamine on nende tegevuse peamised märksõnad. Klientide rahulolu on neile oluline ning see kajastub nende töö tulemustes.

Omadused ja teenused: Aknad.ee - Puuaken OÜ

Teenusevalikud
  • Veebipõhised hinnapakkumised on saadaval
  • Kohapeal pakutavad teenused
Juurdepääsetavus
  • Ratastooliga juurdepääsetav parkla

Aknad.ee - Puuaken OÜ on positsioonil 1, kusjuures kokku on 9 positsiooni aknapaigaldajad – Tallinn

Kliendi arvustused

★★★★★
★★★★★

Aknad.ee - Puuaken OÜ omab hinnangut 4.8 -st 5 põhineb enam kui 26 arvustused Google'is

Janno V

Küsisin pakkumist 160x100cm pakettakende hoolduseks. 3 akent. Spetsialist käis kohal, kõik oli korrektne. Sain mailile hinnapakkumise 280 EUR (1 sulus, 2 akna tihendid, 1 akna reguleerimine). Plasto hinnapakkumine uutele akendele 400 eur. Seejärel täpsustasin hinda Puuaken OÜlt - sain vastuse, et "Vabandust, suluse hind läks valesti" ja hinda korrigeeriti 180 EUR peale... Kui juba pakkumiste tegemisel kvaliteet selline, kas julgeb töödki tellida?

Janno V ☆ 2/5
Krisli Halliko

Töö kiire ja korralik!

Krisli Halliko ☆ 5/5
Elle Must

Tänan kiire ja asjaliku töö ja töömeeste eest. Soovitan väga!

Elle Must ☆ 5/5
Neeme Takis

Eeskujulik töö

Neeme Takis ☆ 5/5
Urmas K

Suurepärane tähtaegadest kinnipidamine! Samuti olen ka paigalduskvaliteediga väga rahul! Soovitan!

Urmas K ☆ 5/5
Kasutaja Kasutaja

Korralik! Hea teenindus, aknad said hooldatud.

Kasutaja Kasutaja ☆ 5/5
Janek Klap

Teavad mida teevad

Janek Klap ☆ 5/5
Vaata kõiki arvustusi

Teave kohta Aknad.ee - Puuaken OÜ

Aadress

Aknad.ee - Puuaken OÜ asub aadressil Betooni tn 14, 11415 Tallinn, Eesti

Telefon

Telefoni number on Aknad.ee - Puuaken OÜ on +372 514 3864

Veebisait

Veebileht aadressil Aknad.ee - Puuaken OÜ on: aknad.ee

Avatud kellaajad

Esmaspäev: 08:00–17:00
Teisipäev: 08:00–17:00
Kolmapäev: 08:00–17:00
Neljapäev: 08:00–17:00
Reede: 08:00–17:00
Laupäev: Suletud
Pühapäev: Suletud

Kontakt Aknad.ee - Puuaken OÜ

    Sarnaseid alternatiive Aknad.ee - Puuaken OÜ

    Go up