Prokliima Pärnu

📍 Kliimaseadmete paigaldajad – Pärnu

2.9

Prokliima Pärnu on Pärnus tegutsev ettevõte, mis spetsialiseerub kliimaseadmete paigaldamisele ja hooldustele. Paljude klientide sõnul on ettevõtte personal asjatundlik ja nõuandlik, mis tagab rahuldava teenuse. Positiivseid muljeid on saadud ka hea suhtluse ja professionaalse lähenemise kohta.

Kuigi leidub harvad juhtumid, kus asukoht võib tekitada segadust, on Prokliima Pärnu üldiselt saavutanud kõrge rahulolu taseme. Paljud kliendid on kiitnud kvaliteetset tööd ja usaldusväärset teenust, mis on teinud neist lojaalseid kliente.

Omadused ja teenused: Prokliima Pärnu

Teenusevalikud
  • Kohapeal pakutavad teenused
Juurdepääsetavus
  • Ratastooliga juurdepääsetav parkla
  • Ratastooliga juurdepääsetav sissepääs
Maksed
  • Deebetkaardid
  • NFC-mobiilimaksed

Prokliima Pärnu on positsioonil 6, kusjuures kokku on 6 positsiooni kliimaseadmete paigaldajad – Pärnu

Kliendi arvustused

★★★★★
★★★★★

Prokliima Pärnu omab hinnangut 3 -st 5 põhineb enam kui 8 arvustused Google'is

Anomaalia Anomaalia

Ei leidnud seda poodi sealt. Mingi pesu maja oli.

Anomaalia Anomaalia ☆ 1/5
Imbi Ollo

Alati väga rahule jäänud!

Imbi Ollo ☆ 5/5
Johannes Rahkema

Hea kontakt ! Asjatundlikud töötajad.

Johannes Rahkema ☆ 5/5
Vaata kõiki arvustusi

Teave kohta Prokliima Pärnu

Aadress

Prokliima Pärnu asub aadressil Härma tn 16, Pärnu, 80034 Pärnu maakond, Eesti

Telefon

Telefoni number on Prokliima Pärnu on +372 5880 2566

Veebisait

Veebileht aadressil Prokliima Pärnu on: prokliima.ee

Avatud kellaajad

Esmaspäev: 09:00–16:30
Teisipäev: 09:00–16:30
Kolmapäev: 09:00–16:30
Neljapäev: 09:00–16:30
Reede: 09:00–16:30
Laupäev: Suletud
Pühapäev: Suletud

Kontakt Prokliima Pärnu

    Sarnaseid alternatiive Prokliima Pärnu

    Go up